Sesje przychodzące Santander Bank:

Przelew zostanie zaksięgowany na rachunku banku o godzinie:

11:00 I sesja ELIXIR Santander

15:00

II sesja ELIXIR Santander
18:00 III sesja ELIXIR Santander

Sesje wychodzące Santander Bank:

Przelew zostanie wysłany z banku o godzinie:

08:15 I sesja ELIXIR Santander
12:15 II sesja ELIXIR Santander
14:45 III sesja ELIXIR Santander

Źródło – strona Santander Bank:

https://santander.pl/przydatne-informacje/przewodniki/polecenie-wyplaty/godziny-graniczne.html 

Santander Bank Polska S.A. jest trzecim pod względem wielkości bank w Polsce. Jego aktualna nazwa została nadana 7 września 2017 roku, wcześniej funkcjonował jako BZ WBK. Swoją ofertę kieruje do osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.

Historia Santander Bank

Bank Zachodni WBK powstał w 2001 roku w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A., w tym samym roku akcje banku były notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W kwietniu 2011 roku BZ WBK dołączył do Grupy Santander, która posiada pakiet większościowy akcji oraz znaczy udział na rynku Europejski (Hiszpania, Polska, Wielka Brytania, Portugalia, Niemcy) i w obu Amerykach (USA, Chile, Brazylia, Argentyna, Meksyk). To nie był koniec zwiększenia swoich udziałów na Polskim rynku bankowym. Już w 2013 roku Bank Zachodni WBK został połączony z Kredyt Bankiem, czego wynikiem było powstanie trzeciego co do wielkości banku w Polsce pod względem aktywów, portfela kredytowego i depozytów. Bank posiada ok. 1000 placówek w całej Polsce, dzięki tak dużej sieci dystrybucji bez problemu można znaleźć oddział, który znajduje się najbliżej naszego miejsca zamieszkania.

Oferta

Santander Bank Polska S.A. (dawniej BZ WBK) w swojej ofercie dla klientów indywidualnych posiada między innymi konta osobiste wraz z kartami płatniczymi i kredytowymi z możliwością spłaty do 54 dni, kredyty gotówkowe aż do 20-krotności wynagrodzenia oraz hipoteczne z możliwością rozłożenia kredytu na 30 lat, ale również ubezpieczenia, konta oszczędnościowe i lokaty terminowe. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż konta osobiste są prowadzone bezpłatnie, a posiadacze Konta Jakie Chcęmają możliwość wykonania przelewów natychmiastowych zupełnie za darmo.

Oczywiście oferta banku nie kończy się tylko na klientach indywidualnych. Bez problemu produkt dla siebie znajdzie tu również mikro, mała i średnia firma, przedsiębiorstwo oraz międzynarodowa korporacja, dla których tworzone są indywidualne oferty w zależności od potrzeb. Głównym produktem dla firm są oczywiście rachunki bankowe oraz kredyty odnawialne. W ofercie nie brakuje również możliwości skorzystania z leasingu na między innymi pojazdy, maszyny oraz urządzenia niezbędne do funkcjonowania firmy. Opcja wymiany walut online umożliwia wskazanie, po jakim kursie zostanie wykonane przewalutowanie wskazanej kwoty.

Bank bardzo często w swojej ofercie posiada również różnego rodzaju promocje, jak na przykład podczas posiadania wybranej przez bank karty można otrzymać rabat na smartwatch, czy też otrzymać voucher na zakupy lub premię pieniężną na prowadzony rachunek bankowy za przeniesienie wynagrodzenia do Santander Bank Polska.

Założenie rachunku bankowego w Santander Bank Polska S.A. możliwe jest poprzez wizytę w jednym z oddziałów banku, kontakt z infolinią oraz wypełnienie wniosku znajdującego się na stronie internetowej banku.

Sesje elixir – sesje przelewów przychodzących i wychodzących

Przelewy wychodzące są wysyłane podczas trzech sesji o następujących godzinach:

  • 8.15
  • 12.15
  • 14:45

Przelewy przychodzące zostaną zaksięgowane na rachunku bankowym o następujących godzinach:

  • 11.00
  • 15.00
  • 18.00

Bankowość internetowa

Serwis internetowy dla posiadaczy kont w Santander Bank Polska S.A. (dawniej BZ WBK) jest niezwykle przejrzysty i przyjemny w użytkowaniu. Można z niego korzystać nie tylko z poziomu przeglądarki internetowej, ale również na smartfonach z systemem Android i iOS, dzięki czemu można wykonać przelew z każdego miejsca na świecie i jedynym ograniczeniem jest dostęp do internetu.

Serwis Santander Internet umożliwia nie tylko wykonywanie przelewów, czy sprawdzenie historii operacji bankowych na rachunku, istnieje również możliwość złożenia wniosku o zmianę typu rachunku bankowego, kredyt gotówkowy, dla którego decyzja kredytowa dostępna jest w zaledwie 10 minut, zamówienie dodatkowej/nowej karty, a także założenie Profilu zaufanego. To tylko kilka z wszystkich możliwości, jakie można znaleźć na platformie banku.

Oceń naszą wiedzę: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...