Sesje przychodzące Idea Bank:

Przelew zostanie zaksięgowany na rachunku banku o godzinie:

10:30 I sesja ELIXIR Idea Bank
14:30 II sesja ELIXIR Idea Bank
16:30 III sesja ELIXIR Idea Bank

Sesje wychodzące Idea Bank:

Przelew zostanie wysłany z banku o godzinie:

09:30 I sesja ELIXIR Idea Bank
13:30 II sesja ELIXIR Idea Bank
16:00 III sesja ELIXIR Idea Bank

Źródło – strona Idea Bank:

https://www.ideabank.pl/pomoc-w-obsludze

Idea Bank – od przedsiębiorców dla przedsiębiorców i nie tylko

       Idea Bank stworzony został z myślą o przedsiębiorcach. Właściciele małych średnich i dużych przedsiębiorstw mogą skorzystać z oferty Idea Banku, który za główny cel obrał sobie obsługę klientów biznesowych. Bank oferuje kompleksową obsługę klienta, który zamierza lub posiada własne przedsiębiorstwo – pomoc w obsłudze księgowej, tworzenia biznesplanów. Został utworzony w 1991 roku. Bank charakteryzuje się innowacyjnością. Wychodzi poza schematy. Chętnie wspiera plany i pomysły swoich klientów. Sam również cechuje się pomysłowością i wprowadzaniem nowych idei w świat bankowości. Bank zapewnia swoim klientom profesjonalną opiekę wykwalifikowanych ekspertów i doradców. Gwarantuje fachową współpracę na wszystkich etapach działalności.

       Poza ofertą dla przedsiębiorców Idea Bank ma ofertę dla klientów indywidualnych, którzy mogą skorzystać z oferty prowadzenia kont bieżących i oszczędnościowych. Proces zakładania konta jest łatwy i przejrzysty. Można to zrobić w oddziale banku oraz przez internet.

Idea Bank – bank innowacyjności

       Idea Bank stawia na innowacyjność. Chętnie wspiera początkujących przedsiębiorców oraz pomaga we wdrażaniu pomysłów na rynek. Sam również korzysta z innowacyjnych metod, aby klienci mieli jak najłatwiejszy dostęp do swoich rachunków lub styczności z bankiem.Bank oferuje klientom takie usługi jak:

       Mobilny wpłatomat – dostępny w 20 miastach w Polsce. Jest to usługa zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Klienci mają możliwość zamówić mobilny bankomat pod wskazany adres i nie muszą się martwić poszukiwaniem wpłatomatów w mieście, oszczędzając czas. Jest to jedyna tego typu usługa w Polsce.

       Idea Hub – jest to stworzone miejsce do pracy specjalnie dla klientów Idea Banku. Przestrzeń, z której można skorzystać bez wcześniejszej rezerwacji. Idea Hub jest dostępne w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Łódź, Poznań i Kraków. Klienci korzystający z pomysłu Idea Banku mogą skorzystać między innymi z takich usług jak:

  • dostęp do internetu,
  • biurka do pracy,
  • urządzenia biurowe takie jak skaner lub drukarka,
  • darmowa kwa, herbata i woda.

Oprócz tego miejsce Idea Hub oferuje możliwość zarezerwowania sali konferencyjnej na minimum trzy godziny.

       Chmura faktur – jest to specjalna platforma dostępna dla klientów Idea Banku. Służy ona do wystawiania i przesyłania faktur innym przedsiębiorstwom. Limit przechowywania faktur jest nieograniczony. Idea Bank zapewnia, że wszystkie dokumenty przechowywania na platformie “Chmura faktur” są bezpieczne, a faktury nie są wysyłane w formie załączników, lecz linków zabezpieczonych hasłem. Dodatkowo platforma jest darmowa.

Idea Bank – sesje przychodzące i wychodzące

       Sesje Elixir są to sesje, które umożliwiają bankom wymianę wiadomości o przelewach zleconych przez klientów. Przelewy przychodzące i przelewy wychodzące mają ustalone godziny w bankach. Występują 3 razy dziennie.

Sesje przychodzące w idea Bank posiadają swoje określone godziny w ciągu dnia:

  • I sesja – 10:30
  • II sesja – 14:30
  • III sesja – 16:30

Sesje wychodzące przypadają na następujące godziny:

  • I sesja – 9:30
  • II sesja – 13:30
  • III sesja – 16:00

Sesje nie odbywają się w dni wolne od pracy, a to oznacza, że przelew wykonany w dzień wolny od pracy, bądź święto zostanie wysłany przez bank w najbliższym dniu roboczym. W ofercie banku istnieje również możliwość skorzystania z funkcji Express Elixir. Są to przelewy natychmiastowe. Dzięki temu nie trzeba się zastanawiać nad godzinami wypadania sesji, ponieważ przelew zlecony za pomocą Express Elixir trwa zaledwie kilka minut. Oznacza to, że jeśli zleci się przelew na konto w innym banku, dojdzie on w przeciągu kilku chwil. Za takiego typu usługi banki najczęściej pobierają opłatę. Idea Bank idąc klientom naprzeciw umożliwia darmowy przelew w formie Express Elixir dwa razy w miesiącu podczas posiadania “Konta Idealnego”.

       Idea Bank jest bankiem, który stawia na innowacyjność. Wspiera klientów, którzy mają pomysł na biznes i pomaga im zaistnieć na rynku. Oferuje kompleksowe usługi i wartości dodane.

Oceń naszą wiedzę: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...